Obserwuj!

W jaki sposób możesz mnie obserwować?

  • Na Facebooku – Najpiękniejsze Inspiracje Ślubne Wesele Bez Spiny – codziennie dodaję zdjęcia inspiracji, staram się promować polskich fotografów, projektantów i twórców. Gdy ukazuje się nowy post, udostępniam go na profilu i przypinam. Jeśli mam do Was jakieś niecierpiące zwłoki i palące pytanie, to właśnie tam się ono pojawia. Chcę to miejsce tworzyć dla Was, więc będę wdzięczna za każdą, nawet najkrótszą podpowiedź <3
  • Na Instagramie@weselebezspiny – polskie fotografie, ale nie tylko. Staram się pokazywać inspiracje na każdy temat, od sukni, przez fryzury, aż po kadry i polecanych fotografów. Na Insta Stories zawsze publikuję informacje o nowych postach.
  • Na Google+ – co prawda jest to profil prywatny, więc to jednoznaczne z tym, że można jednocześnie obserwować nowe posty na blogu urodowym.
  • Na Pinterest mam tablice z inspiracjami ślubnymi – Wesele Bez Spiny, więc serdecznie tam zapraszam. Znajdziesz inspiracje na suknie ślubne, torty, dekoracje ślubne, bukiety, fryzury… Wszystko, czego tylko zapragniesz. Tylko nie za długo, bo można wsiąknąć na dłuugie godziny!
  • Zapisz się na mój newsletter. Co dwa tygodnie będę wysyłać powiadomienia o najnowszych postach na blogu oraz najnowsze informacje na temat rozwoju, ciekawostki i krótkie porady ślubne. Tylko tą drogą będzie można otrzymać ode mnie narzędzia przydatne w organizacji ślubu i wesela. Bez Spiny, oczywiście. Kliknij tutaj, aby przeczytać o newsletterze!
  • Przez Bloglovin, na DDOB lub przez Zblogowani. Kliknięcie w nazwę platformy przeniesie Was od razu na moje profile.
  • Przez Bloggera. Tak, moja strona jest na WordPressie, ale nie najmniejszego problemu, aby obserwować mnie poprzez Bloggera. Jak to zrobić? Spójrz na zdjęcie i kliknij w nie, a przeniesie Cię do zarządzania listą czytelniczą.