Wesele Bez Spiny to nowy blog ślubny na blogowej mapie Polski. Tak naprawdę to nie nowość. Nowa nazwa i nowy blog, jednak to wszystko jest kontynuacją mojego innego bloga. Borovie powstało w celu dzielenia się moimi pasjami ze światem. Początkowo urodowy, jednak zaczęła wypływać na wierzch moja miłość do ślubów. W pewnym momencie dojrzałam do tego, żeby rozdzielić te dwa tematy – urodowe pozostają na Borovie, ale ślubne będą grzać nowe miejsce (jeśli to czytasz to oznacza, że Borovie już nie istnieje, a wszystkie ważne posty urodowe są tutaj :))

Tak powstaje Wesele Bez Spiny.

Z branżą ślubną chciałabym wiązać przyszłość, ale jak wyjdzie? Nigdy nie wiadomo.

Blog ślubny – jakie posty będą się pojawiać?

Porady ślubne – tak naprawdę chcę napisać na każdy możliwy temat związany ze ślubem, weselem, przygotowaniami, budżetem i kwestiami prawnymi. Oczywiście wszystko w mojej opinii. Żeby nie było – na tym blogu będą się pojawiać moje opinie, moje zdanie. Każdy ma swoje zdanie, więc szanujmy się nawzajem!

Inspiracje ślubne – każdy zna Pinterest i jego moc. Buszując w internecie chcę Wam pokazać każdy trend, który uznam za ciekawy albo taki, który się liczy w branży ślubnej.

Wasze Śluby – z czasem chciałabym pokazywać na łamach bloga również i Wasze śluby. Jeśli chcecie napisać coś od siebie, przekazać jakąś ciekawą wskazówkę, polecić usługodawców lub po prostu pochwalić się swoim Wielkim Dniem, bo był tak zajebisty – nie ma sprawy, zapraszam do kontaktu!

DIY – jeśli jest coś, co można zrobić taniej, zdecydowanie spróbuję to zrobić!

Gdzie, kiedy i o której szukać nowości?

Blog Wesele Bez Spiny – nowe posty będą się ukazywać w soboty o godzinie 18.

Facebook Najpiękniejsze Inspiracje Ślubne Wesele Bez Spiny – nowe zdjęcia ukazują się codziennie o godzinie 8 rano.

Instagram Wesele Bez Spiny – nowe zdjęcia ukazują się codziennie o godzinie 8 rano.

Jeśli masz do mnie jakieś pytania albo podpowiedzi, nie krępuj się i napisz na maila – basia@weselebezspiny.pl a na pewno dostaniesz swoją odpowiedź 🙂

Facebook – Instagram – Pinterest 
Grupa Ślubna – Newsletter

Kategorie: Inne