Najlepsze fryzury na lato
Uroda

Najlepsze fryzury na lato

Jakie powinny być fryzury na lato? Modne, stylowe? Przede wszystkim wygodne i praktyczne! Co nie wyklucza tego, żeby były podkreśleniem naszej urody. Tak naprawdę modne jest to, co nam się podoba. Jednak czemu by nie wykorzystać gotowych przykładów, które podają nam jak na tacy inne bloggerki, youtuberki, gwiazdy, styliści, fryzjerzy oraz wszelkie dziewczyny ze zdjęć z Instagrama?

Dziś przedstawiam moje ulubione fryzury, z których często korzystam wychodząc z domu. Co prawda moje top 3 to gładki kucyk, bardzo wysoki koczek i warkocz, jednak wszystkie fryzury poniżej miałam na głowie i każda z nich pięknie wygląda!

Pamiętaj, aby dodać się do naszej grupy ślubnego wsparcia na Facebooku, gdzie się wzajemnie wspieramy i inspirujemy! – Dołącz do grupy! Chcesz coś kupić, sprzedać albo wykonujesz ślubne usługi? – grupa ogłoszeniowa stoi otworem!

Fryzury na lato-warkocze

Warkocze pleciemy na różne sposoby od setek lat  i nie ma najmniejszego powodu, dla którego miałyby nie być modne i w kolejnych latach. Dodają one ogrom uroku i charakteru w zależności od tego, jak je zapleciemy. Do wyboru mamy warkocz zwykły, holenderski, kłos, nieskończoność, przeplatany, lina, dobierany. To naprawdę ogrom opcji. Warkocz może być równie dobrym dodatkiem do innych fryzur – kucyków, koczków, upięć, podpięć… Ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Fryzury na lato – kok

Najlepsze na gorące i wilgotne dni, kiedy Twoje włosy przyklejają się do karku. Wystarczy zaczesać i zebrać włosy do góry i formując w koczka włosy – spiąć gumką lub przypiąć wsuwkami. Możemy koczka urozmaicić warkoczem albo kilkoma małymi warkoczykami, co doda nam uroku lub pazura – w zależności od naszej stylizacji i makijażu. Możesz zrobić jednego koczka, możesz też dwa! A co gdy lubisz siebie w rozpuszczonych włosach i jednocześnie chcesz nosić koczka? Świetny wybór w takiej sytuacji to tak zwany koczek samuraja, czyli koczek na czubku głowy i reszta włosów rozpuszczona.

Fryzury na lato – luz i nieład

Co prawda nie jest to nazwa fryzury, tylko ogólna zasada, którą kieruję się wybierając fryzurę na dany dzień. Nie lubię gładkich i przylizanych fryzur, nie lubię tracić czasu na dokładne układanie jednego kosmyka i dokładne zakręcenie pasma włosów. Lubię luz, lubię nieład, nie wszystko musi być dokładne i perfekcyjne, żeby wyglądało super!

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak odpowiednio zadbać o włosy, przejdź tutaj, aby znaleźć się w kategorii URODA 🙂

Jaka jest Wasza ulubiona fryzura na nadchodzące lato? Wybierzesz coś sprawdzonego, czy może coś nowego?


Jeśli podobają Ci się moje posty zaobserwuj mnie w social mediach i nie zapomnij zapisać się na powiadomienia e-mailowe!

Facebook – Instagram – Pinterest 
Grupa Ślubna – Newsletter