fbpx

Od niedawna fryzury ślubne boho robią furorę na ślubach. Czym się różnią, od tego, co znamy? Nie muszą być dopracowane co do jednego włoska. Nie potrzebujesz tony lakieru, aby je utrwalić, bo nawet gdy się upięcie zepsuje… to nic! Ma być naturalnie, bo nikt nie lubi przejmować się fryzurą w taki dzień 😉

Pamiętaj, aby dodać się do naszej grupy ślubnego wsparcia na Facebooku, gdzie się wzajemnie wspieramy i inspirujemy! – Dołącz do grupy! Chcesz coś kupić, sprzedać albo wykonujesz ślubne usługi? Również znajdziesz coś dla siebie!

Fryzury ślubne boho sauté

Ten typ fryzury określiłabym jako wygodną, luźną i jednocześnie podkreślającą naszą urodę. Osobiście uważam, że jeśli mamy swoją ulubioną fryzurę na co dzień, nie ma najmniejszego problemu, aby zrobić taką na dzień ślubu. Ma być naturalnie, więc świetnie sprawdzą się wszelkie kucyki, warkocze, a nawet rozpuszczone włosy. Dodatkowo prawie zawsze fryzury ślubne zaczyna się od zakręcenia włosów na lokówkę. Jeżeli nie lubisz siebie w kręconych włosach, nie chcesz niszczyć włosów albo naprawdę chcesz mieć swoje proste – super! Sama wiesz najlepiej czego chcesz.

Fryzury ślubne boho kontra welon

Welon jest tradycyjnym dodatkiem do fryzury ślubnej. Tak, dodatkiem. Już dawno minęły czasy, gdy welon sugerował niewinność kobiety a jego brak w dniu ślubu był powodem do wstydu. Te czasy się skończyły! Nie musisz już pytać na grupach ślubnych czy wypada kobiecie z dzieckiem albo na ślub cywilny założyć welon. Chcesz? Załóż!
Welon pasuje też do fryzury boho, przecież da się go założyć nawet do rozpuszczonych włosów 😉

Fryzury ślubne boho z wiankiem i innymi dodatkami

Kwiaty to nieodłączny element stylu boho. Wianek będzie więc idealnym dodatkiem do takiej fryzury. Ale nie tylko wianki będą się fajnie komponować, a także i pojedyncze kwiaty i wianki biżuteryjne. Wystarczy spojrzeć 🙂

Inne inspiracje na fryzury ślubne:

  1. Fryzury ślubne i weselne z krótkich włosów
  2. Fryzury ślubne i weselne – koki i upięcia
  3. Fryzury ślubne i weselne – półupięcia, czyli włosy pół upięte i pół rozpuszczone
  4. Fryzury ślubne i weselne – kucyki nie tylko na co dzień!
  5. Fryzury ślubne i weselne – warkocze w roli głównej i nie tylko
  6. Fryzury ślubne i weselne – rozpuszczone włosy na ślub? A czemu nie!
  7. Fryzury ślubne i weselne krok po kroku. Uczesz się do ślubu sama!

A Ty jaką planujesz mieć fryzurę ślubną? Kucyk, warkocz, upięcie? Daj znać w komentarzu!

Facebook – Instagram – Pinterest
Grupa Ślubna – Newsletter