fbpx

Koki i upięcia to jedne z tych fryzury ślubnych, które kiedyś były wybierane przez członków rodziny królewskiej. Przetrwały w modzie do dziś, ponieważ wyglądają świetnie i są w miarę proste do wykonania przez fryzjerkę. W zależności od dodatków i biżuterii mogą nam się ukazać w naprawdę wielu odsłonach. W jakie style świetnie wpasują się koki i upięcia?

  • boho i rustykalny
  • minimalistyczny
  • elegancki
  • romantyczny
  • lata 20.
  • królewski
  • wiejski / swojski
  • dawne lata Hollywood…
    i wiele innych.
Pamiętaj, aby dodać się do naszej grupy ślubnego wsparcia na Facebooku, gdzie się wzajemnie wspieramy i inspirujemy! – Dołącz do grupy! Chcesz coś kupić, sprzedać albo wykonujesz ślubne usługi? Również znajdziesz coś dla siebie!

Upięcia i koki to uniwersalne fryzury

Koki i upięcia naprawdę pasują do wszystkiego. W zależności od ich wykonania będą nadawać się zarówno na elegancki i wytworny bal w zamku, jak i rustykalną imprezę w wiejskiej stodole. Gładkie koki idealnie nadadzą się dla podkreślenia rysów twarzy, jak i doniosłości tego dnia. I definitywnie jeszcze przez jeszcze wiele lat nie wyjdzie z mody, właśnie z uwagi na jego uniwersalność, prostotę i elastyczność dopasowania. Nie ma z upięciami problemu, gdy zechcesz w ostatniej chwili mieć welon czy jakąkolwiek inną ozdobę ślubną. Można dowolnie je modyfikować, aby pasowały nawet żywe kwiaty i nie wyglądało to zbyt pretensjonalnie. Może to być upięcie w stylu koka hiszpańskiego, może to być upięcie na bok, wysoki kok w stylu baleriny, wszystko, co sobie możesz wymarzyć.

Gdy nie masz pomysłu na fryzurę

Ślub zbliża się wielkimi krokami, obejrzałaś już chyba cały Pinterest i dalej nie masz pomysłu jak się uczesać do ślubu, to prosty, gładki kok to bardzo dobry wybór. Jeśli zostanie wykonany poprawnie, to nie będziesz mogła opędzić się od komplementów usłyszanych od gości weselnych na temat Twojej fryzury. Mając długie lub półdługie włosy to idealne rozwiązanie, ponieważ nie będzie Ci w niej gorąco i raczej nie ma szans na to, żeby zaczęła wyglądać niedbale, nawet po wielu godzinach dzikich tańców i zabawy.

Inne inspiracje na fryzury ślubne:

Fryzury ślubne i weselne z krótkich włosów
Koki i upięcia ślubne
Półupięcia, czyli włosy pół upięte i pół rozpuszczone
Kucyki nie tylko na co dzień!
Warkocze w roli głównej i nie tylko
Rozpuszczone włosy na ślub? A czemu nie!
Fryzury ślubne i weselne krok po kroku. Uczesz się do ślubu sama!
Fryzury ślubne boho i rustykalne

Kliknij wybrane zdjęcie, aby je powiększyć.

P.S. fotografie powyżej nie są moją własnością

Facebook – Instagram – Pinterest

Grupa Ślubna – Newsletter