fbpx

Właścicielki włosów krótkich nie mają łatwego życia. O ile w internecie aż roi się od inspiracji i zdjęć ślubnych kobiet z misternymi upięciami, szykownymi podpięciami czy warkoczami boho, tak krótkie włosy na głowach Panien Młodych to relatywnie rzadki widok. Z niewiadomych przyczyn większość kobiet zostając narzeczoną i myśląc o swojej fryzurze ślubnej postanawia natychmiast o zapuszczaniu włosów. Równie spora część już wtedy mężatek ścina zaraz po ślubie swoje długo lub dłużej zapuszczane pukle. Ale po co? Przecież krótkie włosy są równie idealne na ślub jak długie!

Pamiętaj, aby dodać się do naszej grupy ślubnego wsparcia na Facebooku, gdzie się wzajemnie wspieramy i inspirujemy! – Dołącz do grupy! Chcesz coś kupić, sprzedać albo wykonujesz ślubne usługi? Również znajdziesz coś dla siebie!

Krótkie włosy to Twoja osobowość!

To raz. Drugą sprawą jest to, że Twoje włosy to część Twojej osobowości. Jeśli masz różowo farbowaną fryzurkę Pixie, nikt nie oczekuje od Ciebie, że do ślubu zapuścisz blond loki po pas. Jeśli do twarzy Ci w krótkich włosach i dobrze się w takich czujesz, to nie ma żadnych przeciwskazań żeby do ślubu iść w tej samej fryzurze, jaką masz teraz, w tej chwili. Z każdych włosów da się wyciągnąć tyle, że efekt powali Cię z nóg.

Welon i krótkie włosy?

Nie masz się o co martwić, jeśli masz ochotę na welon. Krótkie włosy to żaden problem, ponieważ dobra fryzjerka wymyśli jak go zamontować na Twoich włosach. Czasem wystarczy jedna ozdoba i wszystko trzyma się na jednej wsuwce.

„Ale to przecież ślub i chciałabym wyglądać inaczej”

Sam fakt, że bierzesz ślub oznacza, że tego dnia stajesz się dodatkowo żoną. To samo w sobie wprawia Cię w ten specyficzny, upiększający nastrój. Klimat tego dnia powoduje, że czujesz się inaczej i wyglądasz inaczej. W tym jest pewnego rodzaju magia. I nawet czesząc się sama w ten sobotni poranek, włosy układają się lepiej niż zazwyczaj. Zakładasz na głowę opaskę z koralikami i złotymi listkami i czujesz się piękna. Po prostu.

Inne inspiracje na fryzury ślubne:

Fryzury ślubne i weselne z krótkich włosów
Koki i upięcia ślubne
Półupięcia, czyli włosy pół upięte i pół rozpuszczone
Kucyki nie tylko na co dzień!
Warkocze w roli głównej i nie tylko
Rozpuszczone włosy na ślub? A czemu nie!
Fryzury ślubne i weselne krok po kroku. Uczesz się do ślubu sama!
Fryzury ślubne boho i rustykalne

Kliknij wybrane zdjęcie, aby je powiększyć.

P.S. fotografie powyżej nie są moją własnością

Która z fryzur przypadła Wam do gustu? Jak będzie wyglądać Twoja fryzura ślubna? 🙂

FacebookInstagramPinterest

Grupa ŚlubnaNewsletter