fbpx

Z czym może się kojarzyć las?

Leśny motyw przewodni to niesamowicie przyjemny w dekoracji temat na weselne przyjęcie. Głównie dlatego, że to wszystko to nasza cudowna natura. Nie musimy kombinować skąd wziąć niektóre egzotyczne dodatki, tylko po prostu – mamy las.

Zwierzęta – sowy, wilki, niedźwiedzie, dzięcioły, lisy, jelenie, łosie, żubry, myszy, dziki, zające, sarny, rysie, jaszczurki, żaby, drozdy, kukułki, turkawki

Drzewa – brzozy, sosny, świerki, jodły, lipa, jesiony, buki, wierzby, dęby, modrzewie, olsze, klony, jarzębiny

Rośliny – poziomki, mech, paprocie, trawy, wrzosy, bluszcz, leszczyna, maliny, konwalie, jagody, orzechy, goździki

Ogólne skojarzenia – grzby, kora, liście, pieńki, mech, drewno, szyszki, orzechy, gałęzie,

Kolory – zieleń, brązy, biel, granat, bordo

Pamiętaj, aby dodać się do naszej grupy ślubnego wsparcia na Facebooku, gdzie się wzajemnie wspieramy i inspirujemy! – Dołącz do grupy! Chcesz coś kupić, sprzedać albo wykonujesz ślubne usługi? Również znajdziesz coś dla siebie!

Leśny motyw przewodni – miejsce ślubu

Byłabyś niesamowitą szczęściarą, gdybyś mogła wziąć ślub na skraju lasu, nawet na terenie obiektu weselnego. To tak piękne i naturalne miejsca, że nie potrzebowałabyś wiele, aby je udekorować. Na myśl przychodzą mi od razu pieńki, latarnie, świece, dużo drewna, światła i tego, co można znaleźć w lesie 😉

Jeśli jednak bierzesz ślub w kościele, zabierz las ze sobą. Bluszcz lub mech w towarzystwie świec i latarenek i przygaszone światła to wręcz wymarzona sceneria, żeby udekorować kościół.

Leśny motyw przewodni – tort

Przy torcie leśnym to dopiero można poszaleć! Zerknij na inspiracje, które zebrałam i sama wymyśl coś dla siebie. Wystarczy nawet gładki tort w butelkowej zieleni i już czujesz ten klimat 😉 A może by jednak naked cake i mnóstwo leśnych roślin i owoców do dekoracji? Możliwości są wręcz nieograniczone – tak samo, jak sposób podania. Na plastrze drewna, na pieńku a może w formie makaroników otoczonych paprocią?

Leśny motyw przewodni – bukiet

Wykorzystaj te rośliny, które rosną w lesie, ale niekoniecznie są kwiatami! Paproć wygląda minimalistycznie i elegancko nawet sama, a dodatek traw, liści i gałązek fantastycznie odmieni Twój bukiet ślubny, z bukietu w arcydzieło.

Leśny motyw przewodni – zaproszenia

Pole do manewru również ogromne tak jak w przypadku dekoracji i bukietu. Zaproszenia wyglądające jak drewniane, może przewiązane wstążką, albo z zanurzonymi w nim liśćmi? Dodatkowo wszystkie kolory, które spotykamy współwystępujące w naturze, idealnie się dopełniają i nie musimy się szczególnie zastanawiać nad ich łączeniem.

Leśny motyw przewodni -dekoracje

Tu już chyba nie trzeba wiele dopowiadać. Bo dużo drewna, dużo mchu, dużo zieleni i dużo świec i to naprawdę wystarczy!

Zdjęcia pochodzą z Pinterest

Facebook – Instagram – Pinterest
Grupa Ślubna – Newsletter

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Facebook
Pinterest
Instagram