fbpx

Wiejskie wesele to na pewno marzenie niejednej z Was. No bo z czym nam się kojarzy wieś? Z łąką, polnymi kwiatami, zwierzakami, wypiekami babci, prawdziwą domową atmosferą. I ja to totalnie rozumiem! Gdyby nie to, że już jestem dawno po ślubie to teraz definitywnie poszłabym w tą stronę.

Bardzo bym chciała odtworzyć w rzeczywistości to, co kreuje moja wyobraźnia. Środek sadu, wśród jabłonek, może czereśni, stoi ogromna, stara stodoła [od razu na myśl przychodzi Stodoła Czereśniowy Sad!]. Gdzieś pomiędzy drzewkami ustawione jest miejsce, gdzie wezmę ślub i mnóstwo ustawionych kostek słomy do siedzenia dla gości. Jako dekoracje służą nam kwiaty i trawy zebrane własnoręcznie. Pyszne jedzenie, świetna muzyka, radosna atmosfera. Uśmiech na twarz i gotowe!

Kolory, którymi można się posłużyć:
*biały, słomkowy, zielony, niebieski, żółty, czerwony, fioletowy – każdy jeden kolor, który występuje w roślinności na łąkach

Co można użyć:
*drewno, cynowe wiadra i pojemniki, słoiki, wielokolorowe butelki, roślinność dookoła, drewniane skrzynki i palety, drzewa np. do zawieszenia huśtawki, zboża – kostki, snopki i pojedyncze źdźbła, juta, papier eko, koronki

Pamiętaj, aby dodać się do naszej grupy ślubnego wsparcia na Facebooku, gdzie się wzajemnie wspieramy i inspirujemy! – Dołącz do grupy! Chcesz coś kupić, sprzedać albo wykonujesz ślubne usługi? Również znajdziesz coś dla siebie!
Scenerie w tle – Łódzkie & Warszawa
Scenerie w tle – Łódzkie & Warszawa

Wiejskie wesele – bukiety

Pełna dowolność! Świetnie będą wyglądały luźne bukiety własnoręcznie zebranych kwiatów, traw i innych roślin. Równie dobrze będą wyglądać równo ułożone wielkie kwiaty słonecznika w towarzystwie stokrotek rumianku i zbóż.

Wiejskie wesele – słodki stół i torty

Tu sprawdzi się wszystko, a dodatkowo udekorowane świeżymi kwiatami i owocami jeszcze bardziej sprawi, że poczujemy się „jak u babci”. Nie wiem jak u Was, ale moja babcia miała w ogródku porzeczki, truskawki, poziomki, maliny, rabarbar i winogrono. Może warto iść w tą stronę?

Wiejskie wesele – dekoracje

Ze starych desek, palet i skrzynek można zmontować naprawdę wiele! Zbudować huśtawkę i w ten sposób wykorzystać wielkie drzewo, zrobić własnoręcznie ramkę do zdjęć z „wydrapanymi” inicjałami a z palety ozdobionej kwiatami zrobić ściankę do zdjęć? Ogranicza Was tylko wyobraźnia!

Wiejskie wesele – atrakcje

Facebook – Instagram – Pinterest
Grupa Ślubna – Newsletter