Fryzury ślubne

Fryzury ślubne i weselne – uniwersalne upięcia i koki

Koki i upięcia to jedne z tych fryzury ślubnych, które kiedyś były wybierane przez członków rodziny królewskiej. Przetrwały w modzie do dziś, ponieważ wyglądają świetnie i są w miarę proste do wykonania przez fryzjerkę. W zależności od dodatków i biżuterii mogą nam się ukazać w naprawdę wielu odsłonach. W jakie style świetnie wpasują się koki i upięcia?

  • boho i rustykalny
  • minimalistyczny
  • elegancki
  • romantyczny
  • lata 20.
  • królewski
  • wiejski / swojski
  • dawne lata Hollywood…

i wiele innych.

Upięcia i koki to uniwersalne fryzury

Koki i upięcia naprawdę pasują do wszystkiego. W zależności od ich wykonania będą nadawać się zarówno na elegancki i wytworny bal w zamku, jak i rustykalną imprezę w wiejskiej stodole. Gładkie koki idealnie nadadzą się dla podkreślenia rysów twarzy, jak i doniosłości tego dnia. I definitywnie jeszcze przez jeszcze wiele lat nie wyjdzie z mody, właśnie z uwagi na jego uniwersalność, prostotę i elastyczność dopasowania. Nie ma z upięciami problemu, gdy zechcesz w ostatniej chwili mieć welon czy jakąkolwiek inną ozdobę ślubną. Można dowolnie je modyfikować, aby pasowały nawet żywe kwiaty i nie wyglądało to zbyt pretensjonalnie. Może to być upięcie w stylu koka hiszpańskiego, może to być upięcie na bok, wysoki kok w stylu baleriny, wszystko, co sobie możesz wymarzyć.

Gdy nie masz pomysłu na fryzurę

Ślub zbliża się wielkimi krokami, obejrzałaś już chyba cały Pinterest i dalej nie masz pomysłu jak się uczesać do ślubu, to prosty, gładki kok to bardzo dobry wybór. Jeśli zostanie wykonany poprawnie, to nie będziesz mogła opędzić się od komplementów usłyszanych od gości weselnych na temat Twojej fryzury. Mając długie lub półdługie włosy to idealne rozwiązanie, ponieważ nie będzie Ci w niej gorąco i raczej nie ma szans na to, żeby zaczęła wyglądać niedbale, nawet po wielu godzinach dzikich tańców i zabawy.

Tutaj znajdziesz inne pomysły na fryzurę ślubną – Fryzury Ślubne

Miłego oglądania!


Jeśli podobają Ci się moje posty, zaobserwuj mnie w social mediach i nie zapomnij zapisać się na powiadomienia e-mailowe!
Facebook InstagramGrupa Ślubna FB
Google+PinterestBloglovin