fbpx

Jak zachować wspomnienia z wesela na dłużej, czyli aplikacja JustFilm.it – film weselny widziany oczami Waszych bliskich!

W obecnych czasach, gdy telefony komórkowe są nieodłącznym elementem naszego życia, nagrywanie i dzielenie się ważnymi momentami staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Jednak często te wspomnienia zostają uwięzione na smartfonach, gdzie z czasem mogą zaginąć w morzu innych plików i zdjęć. Ile pełnych emocji i wyjątkowych nagrań z Waszego dnia przepadnie w pamięciach telefonów Waszych bliskich? Prawdopodobnie naprawdę wiele. I to takich uwieczniających momenty, które umknęły nawet kamerzyście.

Jak zatem zachować te wyjątkowe ujęcia i nie pozwolić, żeby zostały zapomniane? Dziesiątki różnych perspektyw, momenty, których nie byliście świadkami – to wszystko może być ujęte w niepowtarzalnym filmie, którego współtwórcą może być każdy z gości. A wspólny seans może być jedną z rozrywek pod koniec Wesela! Jedyne, czego potrzebujecie, to JustFilm.it. Więcej o aplikacji opowiedzą sami twórcy, a na końcu artykułu może nawet podzielą się jakąś zniżką 😉.

Czym jest aplikacja JustFilm.it?

To mała rewolucja, jeżeli chodzi o tworzenie filmów weselnych. Aplikacja obejmuje nie tylko montaż filmu, ale będzie stanowić także dodatkową atrakcję dla Waszych gości. Dzięki kodowi QR każdy z nich będzie miał dostęp do platformy, przez którą możliwe będzie przesyłanie nagrań. Końcowy film zostanie zmontowany automatycznie pod wybraną przez Was muzykę, na tyle szybko, że będziecie mogli zorganizować wspólne oglądanie jeszcze przed końcem wesela. Wy, Wasi goście, projektor i dużo śmiechu podczas wspólnego seansu – brzmi jak dobre zakończenie zabawy.

Aplikacja oczywiście sprawdzi się nie tylko podczas wesela, ale także podczas urodzin i innych rodzinnych uroczystości, studniówek, imprez firmowych, a nawet do stworzenia pamiątki z podróży. Każda z tych okazji jest doskonała do tego, żeby zebrać wspomnienia uczestników w pamiątkowy film.

Co zyskujecie z JustFilm.it?

– Cudowny, pełen emocji film złożony z perspektywy Waszej rodziny i przyjaciół. To niepowtarzalne spojrzenie na Wasze wesele z różnych punktów widzenia, które z pewnością wywoła lawinę śmiechu i wzruszeń.

– Dodatkową atrakcję dla gości – zaproście ich do aktywnego uczestnictwa w tworzeniu filmu, dając im możliwość przesyłania swoich własnych krótkich relacji. Ta interaktywna forma angażowania gości stwarza dodatkową zabawę podczas wesela – każdy będzie chciał uwiecznić jak najlepsze momenty, żeby zostać współtwórcą tak ważnej pamiątki.

– Szybki montaż – po kilkunastu – kilkudziesięciu minutach otrzymujecie gotowy film. Jeżeli macie takie życzenie, możecie zaplanować montaż jeszcze przed końcem wesela, dzięki czemu możecie zorganizować wspólne oglądanie go razem z gośćmi. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby taki wspólny seans zorganizować też jakiś czas później i wrócić do tych wspaniałych wspomnień i przeżywać je na nowo.

– Uratujecie bezcenne wspomnienia przed przepadnięciem w pamięci telefonów. Ile osób zgodnie z obietnicą prześle Wam nagrania mailem lub Messengerem? Zapewne niewiele. Z aplikacją macie gwarancję, że relacje gości będą częścią filmu, który wyląduje w folderze „ulubione” i będzie przekazywany z pokolenia na pokolenie.

Jak to działa krok po kroku?

Proces jest naprawdę jasny i intuicyjny. W razie potrzeby z miłą chęcią pomożemy Wam na każdym etapie.

1. Wszystko zaczyna się od wykupienia pakietu w aplikacji – to proste i bezpieczne.

2. Otrzymujecie e-mail z dostępem do Portalu, na którym możecie wprowadzić podstawowe informacje o wydarzeniu, takie jak jego nazwa oraz data rozpoczęcia oraz zakończenia przesyłania nagrań przez gości. Tu możecie też wgrać muzykę do filmu, a także monitorować wydarzenie i edytować dane.

3. Po wprowadzeniu szczegółów zostanie wygenerowany QR kod, przy pomocy którego goście będą mogli dostać się na stronę wgrywania plików. Dobrze jest umieścić ten kod w widocznym miejscu na sali, na przykład w postaci plakatu oprawionego w ramkę. Jeżeli chcecie, pomożemy Wam przygotować estetyczną grafikę z kodem.

4. Wasi bliscy nagrywają krótkie ujęcia z wesela – dobrą zabawę, tańce na parkiecie, idealną Parę Młodą. Następnie wysyłają nagrania prosto do Waszego wydarzenia w JustFilm.it. Koniecznie zachęćcie gości do tego, żeby oprócz wrzucenia kolejnego filmu na Instagram, załadowali go też do aplikacji – to tylko kilka kliknięć bez konieczności logowania.

5. Zaraz po wyznaczonym przez Was czasie zakończenia wydarzenia, rozpoczyna się montaż filmu, który trwa około 20 minut. Specjalny algorytm wybiera najlepsze ujęcia i skleja nagrania w rytm muzyki. Gotowy film pobierzecie z Portalu. Gdy tylko montaż się zakończy, dostaniecie również mail z linkiem do pobrania.

Na stronie http://justfilm.it/wedding znajdziecie także poradniki wideo, które przeprowadzą Was przez cały proces.

W jaki sposób goście dodają nagrania do filmu?

Stworzyliśmy specjalną stronę do wgrywania plików przez gości – nie ma potrzeby pobierania dodatkowych aplikacji czy rejestrowania się. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Jedyne, co musicie przekazać gościom, to identyfikator wydarzenia – unikalny kod, który pozwoli przesłać nagrania w odpowiednie miejsce. Generowany jest on po wykupieniu pakietu i wprowadzeniu szczegółów. Identyfikator występuje pod postacią kodu QR, który możecie rozmieścić na sali w postaci plakatu, naklejek, winietek czy wizytówek. Możecie także przesłać gościom bezpośredni, spersonalizowany link do strony Waszego wydarzenia. Sama wysyłka plików sprowadza się do wyboru nagrań i przesłania ich do aplikacji. Goście mogą przesyłać nagrania na bieżąco lub bliżej planowanego końca wydarzenia. Wystarczy, że wybiorą pliki z telefonu i klikną „Wyślij”.

Mam już kamerzystę czy skorzystanie z aplikacji dalej ma sens?

Według nas, tak! Końcowy film powstały przy wykorzystaniu JustFilm.it będzie miał zupełnie inny charakter niż ten, który przygotuje dla Was kamerzysta. Na Waszym weselu będą dziesiątki gości, a każdy będzie przeżywał ten dzień inaczej i patrzył na wydarzenie z innej perspektywy. Dzięki temu film będzie zbiorem wyjątkowych ujęć widzianych oczyma gości!

Dla jednej osoby najważniejszy będzie Wasz pierwszy taniec, dla drugiej chwile spędzone z rodziną, która tak rzadko spotyka się przy wspólnym stole. Jeszcze inna będzie nagrywała najzabawniejsze momenty. Na weselu spotykają się starsi i młodsi, rodzina i przyjaciele – każda z tych grup będzie świętowała Wasz Dzień w inny sposób – na parkiecie, w zacisznym miejscu w ogrodzie, polując na największy kawałek ciasta czy goniąc wokół stołu swoją pociechę. Jedna czy dwie osoby z ekipy filmowej zdecydowanie nie będą w stanie być w każdym miejscu jednocześnie i uchwycić tylu wyjątkowych chwil. Film nagrywany przez kamerzystę na pewno będzie piękny i profesjonalny, ale wideo powstałe dzięki naszej aplikacji będzie pełne emocji i momentów, których nawet Wy nie byliście świadkami!

Dodatkowo film stworzony przy wykorzystaniu JustFilm.it możecie obejrzeć jeszcze tego samego wieczoru albo następnego dnia przy uroczystym śniadaniu – na nagranie od kamerzysty będzie trzeba poczekać troszkę dłużej, a czekanie może umilić Wam ponowne oglądanie tego pełnego emocji i spontaniczności teledysku.

Ponadto jest to oczywiście kolejna atrakcja na weselu, obok księgi gości czy stoiska z Instaxem. Jesteśmy pewni, że co poniektórzy będą wręcz prześcigać się w uchwyceniu najlepszych momentów, zwłaszcza jeżeli będą mieć świadomość, że mogą być współtwórcami takiej oryginalnej pamiątki.

Jeżeli Wasz budżet nie pozwala na wynajęcie kamerzysty, JustFilm.it może być idealnym rozwiązaniem na to, żeby nie stracić możliwości stworzenia filmu z tego wyjątkowego dnia.

Kto stoi za JustFilm.it?

Jesteśmy dwójką przyjaciół, których połączyła pasja do filmu i programowania. Jakub, który przez wiele lat pracował jako operator kamery i montażysta filmów, podczas jednego z wesel wpadł na pomysł aplikacji, która mogłaby zrewolucjonizować sposób tworzenia filmów z różnorodnych wydarzeń. Ponadto zajmuje się programowaniem. Pięć lat temu połączył siły razem z drugim programistą, Michałem. Przez ten czas jako zespół samodzielnie tworzyliśmy i udoskonalaliśmy JustFilm.it. Dzisiaj jesteśmy gotowi, żeby oddać ją w Wasze ręce i tym samym przyczynić się do tworzenia wyjątkowych pamiątkowych filmów. Jesteśmy otwarci na kontakt – odzywajcie się do nas w każdej sprawie poprzez maila kontakt@justfilm.it. Z miłą chęcią opowiemy Wam o aplikacji, odpowiemy na wszelkie pytania, a nawet dopasujemy aplikację do Waszych potrzeb. Stwórzmy wspólnie wyjątkowy film z Waszego wydarzenia!

Zniżka dla czytelników bloga

Całkowicie przemawia do nas idea „bez spiny”, zarówno jeśli chodzi o wesele, jak i o tworzenie filmów. Dlatego też specjalnie dla czytelników bloga Wesele Bez Spiny przygotowaliśmy zniżkę 10% na zakup pakietu. Możecie ją zgarnąć wykupując pakiet z poniższego linku:

[https://app.easycart.pl/checkout/76686295/justfilmit?promo=weselebezspiny]

Zapraszamy na naszą stronę internetową:

https://justfilm.it/wedding

Na nasze social media:

Facebook – https://www.facebook.com/justfilmitofficial

Instagram – https://www.instagram.com/justfilmitofficial

TikTok – https://www.tiktok.com/@justfilmitofficial

I oczywiście do kontaktu z nami przez maila

kontakt@justfilm.it

Inne posty, które mogą Ci się przydać:

Facebook – Instagram


1 komentarz

https://magfin.pl/pl/obsluga-cudzoziemcow/ · 21 stycznia 2024 o 17:10

Piękny film, wesele idealne. Uwielbiam tak dobrze, profesjonalnie wykonaną robotę. Rewelacja!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.