Fryzury ślubne

Fryzury ślubne i weselne dla krótkich włosów!

Właścicielki włosów krótkich nie mają łatwego życia. O ile w internecie aż roi się od inspiracji i zdjęć ślubnych kobiet z misternymi upięciami, szykownymi podpięciami czy warkoczami boho, tak krótkie włosy na głowach Panien Młodych to relatywnie rzadki widok. Z niewiadomych przyczyn większość kobiet zostając narzeczoną i myśląc o swojej fryzurze ślubnej postanawia natychmiast o zapuszczaniu włosów. Równie spora część już wtedy mężatek ścina zaraz po ślubie swoje długo lub dłużej zapuszczane pukle. Ale po co? Przecież krótkie włosy są równie idealne na ślub jak długie!

Krótkie włosy to Twoja osobowość

To raz. Drugą sprawdą jest to, że Twoje włosy to część Twojej osobowości. Jeśli masz różowo farbowaną fryzurkę Pixie, nikt nie oczekuje od Ciebie, że do ślubu zapuścisz blond loki po pas. Jeśli do twarzy Ci w krótkich włosach i dobrze się w takich czujesz, to nie ma żadnych przeciwskazań żeby do ślubu iść w tej samej fryzurze, jaką masz teraz, w tej chwili. Z każdych włosów da się wyciągnąć tyle, że efekt powali Cię z nóg.

Welon i krótkie włosy?

Nie masz się o co martwić, jeśli masz ochotę na welon. Krótkie włosy to żaden problem, ponieważ dobra fryzjerka wymyśli jak go zamontować na Twoich włosach. Czasem wystarczy jedna ozdoba i wsszysztko trzyma się na jednej wsuwce.

„Ale to przecież ślub i chcialabym wyglądać inaczej”

Sam fakt, że bierzesz ślub oznacza, że tego dnia stajesz się dodatkowo żoną. To samo w sobie wprawia Cię w ten specyficzny, upiększający nastrój. Klimat tego dnia powoduje, że czujesz się inaczej i wyglądasz inaczej. W tym jest pewnego rodzaju magia. I nawet czesząc się sama w ten sobotni poranek, włosy układają się lepiej niż zazwyczaj. Zakładasz na głowę opaskę z koralikami i złotymi listkami i czujesz się piękna. Po prostu.

Tutaj znajdziesz inne pomysły na fryzurę ślubną – Fryzury Ślubne

P.S. fotografie powyżej nie są moją własnością

Która z fryzur przypadła Wam do gustu? Jak będzie wyglądać Twoja fryzura ślubna? 🙂


Jeśli podobają Ci się moje posty, zaobserwuj mnie w social mediach i nie zapomnij zapisać się na powiadomienia e-mailowe!
Facebook InstagramGrupa Ślubna FB
Google+PinterestBloglovin