fbpx

Ślubna strona internetowa – co to takiego?

Ślubna Strona Internetowa to nic innego jak profesjonalna i oficjalna strona internetowa specjalnie spersonalizowana dla przyszłej pary młodej.

Jej podstawowym zadaniem jest szczegółowe doinformowanie zaproszonych gości w wielu kwestiach począwszy od lokalizacji wraz z możliwością wyznaczenia trasy ślubu czy zarezerwowanego noclegu, a kończywszy na menu i planie wesela. To zdecydowanie innowacyjna i nowoczesna forma zaproszeń oraz informatora ślubnego. Taka forma, która ułatwi organizację wesela przyszłej parze młodej jak i zachwyci zaproszonych gości łatwością w obsłudze i pełną wiedzą o szczegółach tego wielkiego dnia.

Za firmą Moje Wesele – Wasza Strona Ślubna stoi obecnie narzeczeństwo – Monika i Mateusz. Monika jest współautorem dzisiejszego artykułu 😀

Co można zamieścić na takiej stronie?

 • save the date ze wspólnym zdjęciem 
 • historia miłości pary młodej
 • cytat który im przewodzi
 • data i miejsce ślubu i wesela
 • informacje o noclegach lub hotelach w okolicy
 • mapka z dojazdem na ceremonię ślubu wesele oraz do zarezerwowanego hotelu
 • przewodnik gościa, w którym umieszcza się wszelkie szczegóły o których powinien wiedzieć gość przed weselem np. informacja o noclegach, dress-code, poprawinach, dostępności kierowcy, obecności dzieci, prezentach, fotografowaniu podczas ceremonii czy innych atrakcjach
 • system potwierdzenia przybycia online (system działa na zasadzie inteligentnego formularza w którym para młoda może nie tylko zapytać o obecność na ich weselu ale także o preferencjach żywieniowych, chęci skorzystania z noclegu czy kierowcy. Taki wypełniony formularz automatycznie zostaje przekierowany na pocztę mailową pary młodej)
 • weselna galeria (działa na zasadzie dysku Google w którym zarówno goście jak i para młoda może zamieszczać na bieżąco zdjęcia wykonane podczas ceremonii zaślubin, wesela czy poprawin. Przy korzystaniu z weselnej galerii warto jest zamieścić na stolikach kod QR dzięki któremu goście bez problemu po jego zeskanowaniu zostaną przekierowani na ślubną stronę, w tym na weselną galerię) 
 • informacje o świadkach / wedding plannerze (przy takich informacjach jest możliwość dołączenia numeru kontaktowego do wedding plannera lub świadków którzy mogą udzielić dodatkowych informacji)
 • album zdjęć pary młodej
 • plan wesela
 • menu
 • rozmieszczenie gości w stolikach
 • weselny śpiewnik
 • weselna ankieta 

W kwestii zamieszczenia jesteśmy otwarci na dodatkowe informacje a co nieco o tym poniżej 🙂

ślubna strona internetowa

Czym się różni Wasza ślubna strona internetowa od darmowych kreatorów stron?

Nasza oferta zdecydowanie różni się od darmowych kreatorów stron tym, że możemy w pełni spersonalizować ją do motywu przewodniego i kolorystyki wesela. I w tym przypadku nie chodzi nam tylko dobranie koloru zielonego do zielonego wesela, tylko typowo dostosowujemy czcionki, grafiki – całą stylistykę pod parę młodą. Pary często dołączają nam elektronicznie grafikę swoich zaproszeń papierowej wersji tak, aby odwzorować ich styl na ślubnej stronie internetowej. Dodatkowy atut? System potwierdzenia obecności online – każda z naszych par uznaje to udogodnienie jako zdecydowany game changer. W darmowych wersjach nie widzieliśmy jeszcze takich możliwości.

Co sprawia że wedding plannerzy oraz pary młode decydują się na naszą ofertę?

Zdecydowanie chodzi o oszczędność czasu. Jeśli para młoda chce stworzyć podobną stronę z darmowych kreatorów stron z pewnością będzie się to wiązać z kilkudziesięcioma godzinami spędzonymi przed komputerem i wieloma ograniczeniami. Dzięki nam para młoda uzupełnia tylko specjalnie przygotowany formularz. A na jego podstawie tworzymy ślubną stronę internetową i wprowadzamy dane informacjami z formularza.  Ich zadaniem jest tylko zatwierdzenie wizualne oraz merytoryczne.

Bez wątpienia olbrzymim plusem naszej oferty jest możliwość przetłumaczenia strony internetowej na dowolną ilość języków obcych i późniejsza możliwość korygowania tłumaczenia. 

Kolejny atut? Jesteśmy totalnie otwarci na propozycje pary młodej. Możemy dodać każdą informację i każdą też usunąć. Zdarzały się już dodatkowo ankiety weselne, słowniczki ślubne dla obcokrajowców, listy konkretnych prezentów, listy drinków w zależności od pory dnia, a także informacje co zwiedzić w danej lokalizacji. Praktycznie co kolejna para to nowy pomysł na dodatkową informację. Zdecydowanie zależy nam, aby para młoda jak i jej zaproszeni goście byli w pełni usatysfakcjonowani utworzoną stroną. Jej sposób działania musi być w pełni intuicyjny i tak prosty, aby każda osoba w dowolnym wieku była w stanie w pełni z niej skorzystać.

Ślubna strona internetowa

Na jakiej zasadzie działamy?

Jeśli para młoda jest zainteresowana naszą ofertą my przesyłamy do uzupełnienia formularz, który zawiera zarówno podstawowe pytania dotyczące wesela, które chcieliby zamieścić jak i te dotyczące kolorystyki, motywu wesela wraz z prośbą dołączenie swoich zdjęć na strony główne, album oraz grafiki na których para młoda chciałaby abyśmy bazowali. W ciągu dwóch tygodni ich strona jest już gotowa. Często zdarza się, że para na czas tworzenia ślubnej strony internetowej nie posiada jeszcze danych dotyczących planu wesela czy menu. To nie stanowi żadnego problemu, ponieważ my w takich miejscach zamieszczamy informacje “w trakcie ustaleń”. W momencie otrzymania powyższych informacji momentalnie uzupełniamy dane na stronie. 

Skąd wziął się pomysł na ślubną stronę internetową?

Pomysł powstał po ślubie naszej kuzynki, który był wydarzeniem dwujęzycznym. Na wesele zostali zaproszeni zarówno Polacy, jak i osoby z kilku innych krajów. Para młoda chciała przekazać istotne i przydatne informacje dotyczące wesela jak i samego kraju w którym będzie zorganizowane wesele. Na tą okoliczność została utworzona grupa na Facebooku. Wesele było w centrum miasta, więc nie wszędzie można było zaparkować. Para zapisała taką informację gdzie i za ile można w różnych miejscach Krakowa zostawić samochód. Niestety w kilkudziesięciu postach ciężko było odnaleźć się w konkretnych ważnych kwestiach. I domyślamy się, że problematyczne dla obcojęzycznych gości było także każdorazowe tłumaczenie na własny język informacji w niej zawartych.

Wtedy narodził się pomysł z personalizowanej ślubnej strony internetowej, która będzie wielojęzyczna i będzie działać na zasadzie “podręcznika”. Zarówno przed jak i w trakcie wesela. Ślubna strona internetowa to zdecydowanie nie tylko ładna atrakcja ale także bardzo duże udogodnienie. 

Ślubna Strona internetowa

Jak można się podzielić ślubną stroną internetową?

Ślubną Stroną Internetową Mojego Wesela możemy podzielić się poprzez kod QR. Pary młode zamieszczają go w tradycyjnych papierowych wersjach zaproszeń ślubnych (jako szczegółowy przewodnik przed weselem) oraz na samym weselu w formie ramki położonej najczęściej na stolikach. Dzięki temu goście bez problemu mogą zeskanować kod i przenieść się na ślubną stronę internetową (funkcja możliwości sprawdzania na bieżąco np. menu, planu wesela czy dodania zdjęcia na weselną galerię) .

Jest też oczywiście możliwość przesyłania takiej strony internetowej poprzez klasyczny link.

Warto dodać, że tworzymy również strony internetowe na inne okazje. Mieliśmy przyjemność po zachwycie gości ślubną stroną internetową tworzyć dwa zaproszenia urodzinowe oraz przewodniko- zaproszenie na wieczór panieński. 

Moje Wesele – Wasza Strona Ślubna
Instagram
Strona WWW
Kontakt – mojewesele.kontakt@gmail.com

Inne posty, które mogą Ci się przydać:

Facebook – Instagram