fbpx

Nie spotkałam kobiety, która nie przejmowałaby się swoją fryzurą ślubną. Jedne od małej dziewczynki planują swoją fryzurę marzeń, jedne poddają się fantazji fryzjerki w tym dniu, a jeszcze inne nie wiedzą co ze sobą zrobić.

Jaka będzie pasować do mnie?

W jakim stylu wybrać fryzurę?

Przecież trzeba brać pod uwagę tak wiele czynników!

Motyw przewodni ceremonii, kształt twarzy Panny Młodej, wygląd sukni ślubnej, wygoda, prognoza pogody a przede wszystkim preferencje Panny Młodej. Ale co zrobić, jeśli Panna Młoda jest niezdecydowana w sprawie swojej fryzury?

Pamiętaj, aby dodać się do naszej grupy ślubnego wsparcia na Facebooku, gdzie się wzajemnie wspieramy i inspirujemy! – Dołącz do grupy! Chcesz coś kupić, sprzedać albo wykonujesz ślubne usługi? Również znajdziesz coś dla siebie!

Dla kogo są półupięcia?

Zdecydowanie dla niezdecydowanych! Masz piękne i długie włosy, które zapuszczałaś wiele lat i bardzo chcesz je pokazać, bo są Twoją ozdobą. Znam to, przecież nie po to dbasz tyle o włosy, aby je upiąć i tym samym schować przed ludźmi! Jednocześnie przemawia przez Ciebie rozum, który mówi Ci, żebyś upięła włosy, bo będzie Ci po prostu dużo wygodniej i chłodniej. Co więc wybrać? Serce czy rozum? A może… jedno i drugie? Część włosów zebrana wyżej odejmie Ci nieco wagi włosów i poczujesz, że fryzura jest dużo lżejsza. Reszta włosów, która zostaje na dole, stworzy delikatną otoczkę, dzięki czemu dalej będzie widać ich długość i piękny wygląd.

Rozważna i romantyczna

Czy wiesz, co wychodzi z połączenia wielkich loków, delikatnych warkoczyków i włosów podpiętych lekko do góry, aby odsłonić piękną twarz? Główna bohaterka książki o romansach. Przynajmniej w moim wyobrażeniu. Bo właśnie tak wyobrażam sobie te wszystkie marzycielki i romantyczki, które chodzą z głową w chmurach, rozmyślając o wielkiej miłości i innych podniosłych sprawach tego świata. Jeśli jesteś z tego typu dziewczyn, to będzie idealna fryzura dla Ciebie. Przetestuj ją fryzurze próbnej, a na pewno Ci się spodoba! Uwierz mi!

Pełna dowolność ozdób

Jeśli zastanawiasz się nad jakąś ozdobą biżuteryjną lub kwiatową we włosach, to półupięcie może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Grzebyk? Nie ma sprawy, wystarczy włożyć go od góry. Spinki i wsuwki z ozdobami? Nie ma sprawy, ułóż je tak, aby tworzyły jakiś wzór albo postaw na prostotę. Długa ozdoba zwana girlandą? Pełne pole do popisu, przez mnogość możliwości wpięcia jej we włosy. Tiara albo korona? Nie ma sprawy, będziesz wyglądać jak rosyjska księżniczka! (nie wiem czemu akurat taka księżniczka mi się kojarzy…) Może jednak welon? Może być i nad upięciem i pod upięciem – jak wolisz. Toczek? Kapelusz? Ta fryzura jest piękna i sama w sobie i z dodatkami. Przejrzyj galerię i się zainspiruj!

Inne inspiracje na fryzury ślubne:

Fryzury ślubne i weselne z krótkich włosów
Koki i upięcia ślubne
Półupięcia, czyli włosy pół upięte i pół rozpuszczone
Kucyki nie tylko na co dzień!
Warkocze w roli głównej i nie tylko
Rozpuszczone włosy na ślub? A czemu nie!
Fryzury ślubne i weselne krok po kroku. Uczesz się do ślubu sama!
Fryzury ślubne boho i rustykalne

Kliknij wybrane zdjęcie, aby je powiększyć.

P.S. fotografie powyżej nie są moją własnością

Jaką planujesz mieć fryzurę ślubną? Czy półupięcie to dla Ciebie dobry wybór? A może jednak to zły pomysł? Daj znać w komentarzu!

Facebook – Instagram – Pinterest

Grupa Ślubna – Newsletter


1 komentarz

Alicja · 21 września 2018 o 11:19

Mnóstwo świetnych fryzur! Aż trudno się zdecydować 🙂 Zobaczę w poniedziałek jaką fryzurę próbną wybierze dla mnie stylistka.

Możliwość komentowania została wyłączona.